• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Depo ve Üretim Yönetimi

Gerçek zamanlı envanter ve üretim yönetimi

Envanter birçok küçük ve orta ölçekli işletme için en büyük harcamalardan birini temsil etmektedir. Doğru stok yönetimini maliyet etkin üretim ile dengelemek, söz vermeyi sağlamak ve müşteri memnuniyetini yüksek tutmak için çok önemlidir. SAP Business One® uygulaması, envanter ve üretim yönetimi gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olacak en iyi uygulama işlevselliğini sunar.

Zamanında teslimatı iyileştirmek ve artık envanteri korumaksızın kıtlığı azaltmak için, işletmelerin envanteri doğru bir şekilde birden fazla depo ve lokasyonda yönetmek için entegre bir uygulamaya ihtiyaçları vardır. Uygulama, bir dizi envanter değerleme modeli sunmalı ve konsinye desteği ve nakliye ücretini düşürmelidir. Malzeme ihtiyaç planlaması ve üretim siparişi yönetimi dahil olmak üzere ana üretim planlamasını kolaylaştırmalı ve birden fazla malzeme türü (BOM) temin etmelidir.

İster ofiste, ister depoda, ister uzak bir konumda olsun, masaüstünüzden veya mobil cihazınızdan envanter ve üretim siparişleri hakkında doğru bilgilere gerçek zamanlı erişim sağlamalısınız.

SAP Business One tam olarak bu tür bir destek sağlar ve SAP HANA® platformu ile güçlendirilir, en yeni bellek içi bilgi işlem teknolojisini karşılayabileceğiniz bir fiyata sunar.

NEDEN SAP BUSINES ONE DEPO VE ÜRETİM YÖNETİMİ?

SAP Business One, operasyonel verimliliği ve üretkenliği optimize etmek için envanterinizi ve üretim yönetimi süreçlerinizi düzenlemenize yardımcı olur. Şirket içinde veya bulutta kurulabilen yazılım sayesinde, ayrıntılı depo verilerini yönetebilir, stok hareketlerini takip edebilir ve kaydedebilir, üretim siparişlerini doğru ve verimli bir şekilde yürütebilirsiniz.

SAP Business One, görünürlüğüyle işinizin temel işlevlerini sağlar, artı envanteri taşımanıza gerek kalmadan kıtlığı azaltabilir, böylece müşteri hizmetlerini iyileştirirken envanter maliyetlerini azaltabilirsiniz.

Entegre bir uygulama olduğu için, depo yönetimi, üretim, satış ve finansal muhasebe verilerinizi güvenilir bir şekilde senkronize eder. Her mal hareketine ve maliyete ve fiyat değişikliğine otomatik olarak değer verir ve ilgili hatalar ve maliyetler ile manüel etkileşim ihtiyacını ortadan kaldırır.

Yazılımın MRP özelliği, karmaşık, çok düzeyli üretim süreçleri için malzeme gereksinimlerini planlamanıza ve optimum bir envanter düzeyini korumanıza yardımcı olur. Kaynak verilerinin BOM verilerine dahil edilmesi, üretim gereksinimlerini kavramasını sağlar, üretim maliyetlerini ve muhasebesini geliştirir ve darboğazların belirlenmesine yardımcı olabilir.

Veriler gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle raporlama işlevleri, müşteri talep ve beklentilerini karşılamanızı sağlayan doğru bilgiler verir.


SAP BUSINESS ONE DEPO VE ÜRETİM YÖNETİMİ AVANTAJLARI

  • Optimize edilmiş envanter ve üretim süreçleri.
  • Gelişmiş stok takibi ve maliyetlendirme.
  • Kapsamlı kullanılabilir sözde işlevsellik.
  • Stok hareketlerinin etkin yönetimi.
  • BOM'lar ve üretim emirleri.
  • Malzeme ihtiyaç planlaması.
  • Üretim ve depo raporları.