• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Muhasebe ve Finans Yönetimi

Entegre, kapsamlı finansal yönetim

Küçük işletmeniz veya orta ölçekli şirketiniz büyüdükçe, finansallarını yönetmenin karmaşıklığı da artar. Yalnızca muhasebe yazılımı başlamanıza yardımcı olmuş olsa da, işinizi bir üst düzeye çıkaracak, günlük finansal görevleri otomatikleştirebilecek ve diğer iş süreçleriyle entegre edebilecek bir yazılıma ihtiyacınız var. Bu yazılım mevcut - SAP Business One® uygulamasında

Alacak hesapları, ödenecek hesaplar, muhasebecilik ve günlük girişleri ve tekrarlayan girişler de dahil olmak üzere, büyüyen şirketinizdeki tüm muhasebe ve finansal süreçleri kolaylaştırmak için entegre bir çözüme ihtiyacınız vardır. İşletmeniz büyüdükçe, çözüm sizinle birlikte büyümelidir. Otomatik vergi hesaplamalarının yanı sıra çok paralı işlemleri de desteklemelidir. Nakit akışını ve sabit varlıkları yönetmenize, bütçeleri izlemenize ve işinizin doğru bir resmini vermek için gerçek ve planlanmış rakamları karşılaştırmanıza yardımcı olmalıdır. Panolarda güçlü raporlar ve veri görselleştirmeleri sunmalıdır. Ve en sevdiğiniz mobil cihazınızdan her zaman ve her yerde erişilebilir olmalıdır. SAP HANA® tarafından güçlendirilmiş SAP Business One, finansal işlemlerinizi kolaylaştırmak için güvenilir, entegre bir çözüm sunarak daha hızlı işlem işleme ve geliştirilmiş nakit akışı sağlar. Esnek ve uyarlanabilir yazılımımız, lokal ya da bulutta mevcuttur. Tercih sizin!

Tüm finansal bilgilerinizi tek, ölçeklenebilir bir çözümle yakalayın

Tüm muhasebe işlemlerinizi SAP Business One ile etkin ve kapsamlı bir şekilde ele alın. Hesap şeması şablonlarını olduğu gibi kullanabilir veya iş gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Şablonlar, segmentasyon veya belirli numaralandırma gibi ülkeye özgü yasal gereksinimleri içerdiğinden, yerel yasa ve düzenlemelerle daha verimli bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. İş yaptığınız her yerde, uygulama sizi birçok global finansal raporlama standartları ve para birimleri, 27 dilde kullanılabilirlik ve 42 ülke için yerelleştirme ile desteklemektedir. SAP Business One'daki işlemler, gerçek zamanlı olarak karşılık gelen günlük girişlerini otomatik olarak tetikler. Örneğin, mal girişi kaydı, stok seviyelerini ve değerlemeyi ayarlamak ve karşılık gelen harcama hesaplarını güncellemek için gerekli günlük kaydını otomatik olarak oluşturur. İlk hesapları, kuralları ve önceliği kullanarak yapılandırabilirsiniz, böylece her işlemde doğru genel muhasebe hesapları kullanılır. Dönemden döneme kadar tekrarlanan işlemler için, tekrarlanan gönderiler ve kayıt temposu, gereksiz görevleri basitleştirir ve hata potansiyelini ortadan kaldırır. Birden fazla günlük girişi oluşturmak için makbuzları kullanabilir ve daha sonra tüm girişleri eşzamanlı olarak göndererek bu kuponları toplu modda işleyebilirsiniz.

SAP BUSINESS ONE MUHASEBE VE FİNANS YÖNETİMİ AVANTAJLARI

  • Tüm finansal bilgilerinizi tek, ölçeklenebilir bir çözümle yakalayın.
  • Nakit akışını yönetin, varlıkları izleyin ve bütçeleri kontrol edin.
  • Ay sonu kapanışını hızlandırın ve uyumluluğu artırın.
  • Uyumlulaştırmaları, banka hesaplarını ve ödemeleri kolaylaştırın.
  • İş planını ve denetimleri daha keskin bir bakış açısı ile dönüştürün.
  • Birden çok şube veya iş biriminin yönetimini basitleştirin.
  • Şirketinizin sabit varlıklarının uçtan uca kontrolünü koruyun.
  • Entegre bir çözümle alt hat faydalarını gerçekleştirin.