• +90 850 441 25 52
  • info@seny.com.tr

Satınalma ve Tedarik

Tüm işiniz ile optimize edilmiş satın alma işlemlerini entegre edin!

Şirketinizde alımları verimli bir şekilde yönetmek, küçük işletmeler ve orta ölçekli şirketler için tasarlanmış bir iş uygulaması gerektirir. Yazılım entegre tedarik yönetimini desteklemelidir. Satın alma süreçlerini kontrol etmenize ve maliyetleri kontrol etmenize yardımcı olmalı. SAP Business One® uygulaması, bu yazılımdır.

Satın alma planlaması, satıcı selecon, satınalma siparişi yönetimi ve satıcı faturası ödemesi için desteğe ihtiyacınız var. Hızlı ve emin bir şekilde holisk bakış açısına göre çalışabilmek için, muhasebe ve depo yönetimi ekimi de dahil olmak üzere, iş eğlencelerine entegre edilen satınalma ekmeğine ihtiyacınız vardır. Satıcılarınızın ve merkezi bir satıcı veri havuzunun ayrıntılı bir görünümü, en iyi satın alma kararlarını verebilmeniz, maliyetleri düşürmek için fırsatları değerlendirebilmeniz ve tedarikçi ilişkilerini yönetebilmeniz için şarttır.

Peki nereye gidiyorsun? En iyi praksellik için SAP Business One'a, çekirdek satın alma masraflarına destek ve fatura talebinden fiyat teklifine kadar bir satın alma süreci. SAP HANA® Plaorm tarafından güçlendirilen, en yeni bellek içi bilgisayar teknolojisini karşılayabileceğiniz bir fiyata alırsınız.

SAP BUSINESS ONE SATINALMA VE TEDARİK YÖNETİMİ AVANTAJLARI

  1. Tedarik süreçlerini kolaylaştırın ve otomatikleştirin.
  2. İade ve özel masraflar.
  3. Doğru tedarikçiyi bulun, en iyi fiyatı alın.
  4. Ana veri yönetimi ile bilgi merkezileştirin.
  5. Depo, üretici ve muhasebe entegre edin.
  6. Güçlü reporng ile gerçek bana görünürlük kazandırın.

SAP BUSINESS ONE SATINALMA VE TEDARİK YÖNETİMİ FAYDALARI

SAP Business One, şirketinizdeki tedariği yönetmenize yardımcı olur ve küçük ve orta ölçekli işletmeler için satınalma süreçlerini ve kontrol maliyetlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Satınalma süreçlerini otomatik hale getirir ve satın alma siparişi yaratıcısından envanter güncellemelerine ve fatura ödemesine kadar tüm iş fırsatlarını entegre eder. Satın alınan öğelerin gerçek maliyetini değerlendirmenize yardımcı olmak için nakliye ve taşıma ücretlerini ve sigorta ve hizmet ücretlerini yakalar. Daha kesin fiyatlandırma ve doğru kârlılık verileriyle, satıcıları karşılaştırmak için bir bira satışındasınız.

SAP Business One, ürün ve satıcı ana kayıtlarını merkezi olarak saklar ve bunları gerekli tüm iş transacons'larına entegre eder. Bu, şirket çapında bilgi paylaşımını mümkün kılar, bu yüzden ihtiyacı olan herkes, örneğin, satın alma, satış veya stok durumu hakkında güncel ve doğru bilgiye erişime sahiptir. Bu, örneğin elektronik tablo tabanlı sistemlerin uyguladığı bir sorunu çözer. Raporlar ve gösterge panoları, tüm meselelerde tedarik sürecine açık bir şekilde görülebilirlik sağlar ve sorunları ve büyük çekleri kontrol etmenize yardımcı olur.